Kredi çekecekler dikkat! İşte bankalarda yeni dönem

kredi-cekecekler-dikkat-iste-bankalarda-yeni-donem.jpg

Dünyada normaller değişiyor, ticaret internet üzerinden şekilleniyor. İş’te Online İstanbul 2012, online yaşam stillerinden ticareti internet üzerine taşımaya kadar bir çok konunun konuşulacağı konferans 12 Mayıs 2012 tarihinde Doğuş Üniversitesi Gözaçan Kültür Merkezi Acıbadem’de gerçekleşecek.

Teknolojik gelişmeler sonucu günlük yaşamımızın her alanında kullanmakta olduğumuz yeniliklerin işimize olan etkilerinin ve işimizi internete taşımamızın öneminin konuşulacağı, firmaların ve bireylerin \”Online Yaşam\” stillerinin masaya yatırılacağı bir toplantı olarak planlanıyor.

Konferans, Bilginet Bilişim Teknolojileri ve DK Gazetecilik A.Ş. Tarafından organize ediliyor, E-Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD) tarafından da destekleniyor.

Konferansa Bilginet Bilişim Teknolojileri ve Dk Gazetecilik A.Ş yanı sıra, Paypal, Pordiva, Continuum, Aras Kargo, Nettaktik, Revotas, Medyanet, Netbookmedya, Dekatlonbuzz, Motiwe ve Dünya Gazetesi gibi sektörün önde gelen firmaları da destek sağlıyor.

Ücretsiz katılım için http://www.hemenal.com/isteonline sitesini ziyaret etmek yeterli.

scroll to top