KolayBi’Link ile tüm mükellef yönetiminiz tek ekranda

459.jpg

Mali müşavirlere, mükelleflerinin iş süreçlerini takip etme imkanı sağlayan KolayBi’ Link; Luca, GİB, SGK entegrasyonları ve Beyanname takibi gibi hizmetleri tek bir platforma topluyor. Ayrıca KolayBi’Link mali müşavirlere, mükelleflerinin faturalarını 3 dakikada resmi muhasebe işlerinin takibine imkan sunan Luca’ya aktarma fırsatı tanırken, işlerine hız kazandırıyor.
 
Türkiye’nin önde gelen muhasebe ve finans platformlarından biri olan KolayBi’, sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Mali müşavirler ile mükellefleri arasındaki bağlantıyı daha güçlü kılmak ve mevcut tüm süreçlerin tek ekran üzerinden yönetebilmeyi kolaylaştıran KolayBi’Link, bu sayede zamandan tasarruf sağlıyor. Platformun resmi muhasebe işlerinin takibini sağlayan Luca sistemiyle olan entegrasyonu ise mükelleflere ait faturaları otomatik olarak aktarmaya yardımcı oluyor.

KolayBi’Link sayesinde mali müşavirler ve mükellefler arasındaki bağ daha güçlü
Mali müşavirlerin iş sürecini daha pratik kılıp birden fazla işlemi aynı anda yapabilmeyi kolaylaştırmak için KolayBi’Link platformunu hizmete aldıklarını ifade eden KolayBi’ CTO’su Eray Balat: “İş yaşamında zaman yönetimi her meslek kolu için büyük önem taşıyor. Özellikle mali müşavirler bu noktada işlerini kolaylaştıran yeni hizmet ve platformlara ciddi anlamda ihtiyaç duyuyor. Çünkü tüm takiplerini genelde birkaç program üzerinden ya da manuel yapıyorlar. Biz de onların mükellefleriyle arasındaki bağı daha da güçlü kılmak için geliştirdiğimiz KolayBi’Link sayesinde KolayBi’ üzerinden fatura kesen tüm mükelleflerin e-belgelerini otomatik olarak platforma aktarmasına olanak tanıyoruz. Mali müşavirler de bu sayede mükellefleri ile iletişim ve veri akışı süreçlerinde kullanacakları bulut sistem teknolojileri ile evrak kontrollerini sağlama işlemlerini tek ekrandan gerçekleştirebiliyor. Bu sayede zaman ve hız kazanıp günlük iş akışlarını daha rahat kontrol edebiliyorlar” dedi.
 
KolayBi’Link sayesinde mevzuat değişiklerinden anbean haberdar olmak daha kolay
 
Operasyonel süreçlere verdiği katkılardan dolayı mevcut iş yükünü düzenleyip kolaylaştıran KolayBi’Link’in diğer avantajlarını aktaran Balat şunları söyledi: “Platformumuz sayesinde mali müşavirler, kendileri için büyük önem taşıyan duyuru ve bilgilendirme sitelerine ulaşıp yeni güncellemelerin yanı sıra mevzuat değişikliklerinden anbean haberdar olabiliyor. Böylelikle Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) ve yetkili otoritelerce zorunlu kılınan uygulamaları, değişen mevzuat ve vergisel işlemleri takip etmek için birden çok portala ihtiyaç duymuyorlar. Mükelleflerini e-posta yoluyla KolayBi’ ön muhasebe programını kullanmaya davet ettiklerinde ise KolayBi’li olan mükelleflerine ait tüm fiş ve faturaları kolayca kendi sistemlerine aktarabiliyorlar. Kullanıcılarına; mükellef takibi, beyanname ve bildirge takibi de sunabilen mali müşavirler, ayrıca e-fatura aktarımından e-tebligat sorgulamaya; yoklama, denetim ve evrak sorgulama işlemine kadar birçok işlemi platformumuz sayesinde tek ekrandan yönetebiliyor. Ayrıca KolayBi’Link avantajlarından yararlanmak için mükelleflerin KolayBi’ Ön Muhasebe programını kullanması da şart değil, doğru veri girişiyle tüm mükelleflerini KolayBi’Link üzerinden takip edebilme imkanını sunuyoruz. ”

scroll to top